Istorija

Istorija

„Great Lengths“ kompanija įsikūrė 1991 metais ir daugiau nei per 25 veiklos metus tapo rinkos lydere 50 pasaulio šalių- nuo Argentinos iki Kanados, Vokietijos, Jungtinės Karalystės, JAV, Ja-ponijos bei Pietų Afrikos. Šiandien „Great Lengths“ yra aukščiausio kokybės standarto sinonimas ir žinomiausias plaukų prekės ženklas.

„Great Lengths“ savo prekės ženklą kūrė pirmenybę teikdami kokybei ir ilgaamžiškumui. Įmonės koncepcija kilo iš tekstilės pramonės, kuomet šilumos perdavimo sistemos sujungia audinius molekuliniu lygmeniu. Kurdami ir patentuodami šį metodą, kuris patvariai ir švelniai sujungia natūralius plaukus su priauginamais plaukais, „Great Lengthts“ kompanija tapo plaukų priauginimo sistemų pradininkais.

„Great Lengths“ plaukai yra apdirbami sudėtingu ir švelniu kašmyro apdirbimo metodu taikant tą pačią pigmentų pašalinimo koncepciją – kai pigmentai nėra išardomi per balinimo procesą. Šis procesas yra ilgas ir brangus, tačiau leidžia visiškai išsaugoti plauką. „Great Lengths“ sukūrė unikalų būdą, kurio dėka iš plaukų švelniai pašalinami pigmentai ir tuomet švelniai dažomi. Spalvos atsparumas yra kašmyro proceso rezultatas, kuomet spalvų pigmentai, depigmentuotoje plaukų vietoje randa tinkamą vietą įsitvirtinti, o ne tik padengia balintų plaukų paviršių.

Netgi „Great Lengths“ priauginamų ir natūralių plaukų sujungimas  buvo revoliucinis metodas: taip vadinamos jungtys susideda iš polimero, kuris yra panašus į natūralių plaukų struktūrą, o tai atveria kelią į pirmąją švelnią plaukų tankinimo ir ilginimo sistemą.

„Great Lengths“ yra plaukų priauginimo srities pradininkai dirbantys su daugiau nei 30 000 pasaulio salonų. Sukūrę inovatoriškiausius plaukų pridėjimo ir apdirbimo metodus, jie garantuoja visapusišką pasitenkinimą ir kūrybiškumą tiek stilistams tiek jų klientams.