Kokybės garantija

Kas yra geriau nei gražūs plaukai?

Geros kokybės plaukai!

  1. KOKYBĖS GARANTIJA

Kas yra geriau nei gražūs plaukai?

Geros kokybės plaukai!

,,Great Lengths’’garantuoja, kad visi jų tiekiami plaukai atitinka šiuos kokybės kriterijus:

  • Visi gamyboje naudojami plaukai yra 100 proc natūralūs
  • 100 proc Remy kokybės
  • Visi plaukai buvo dovanojami savanoriškai ir asmeniui visiškai sutikus su tuo.
  • Už plaukus buvo sumokėta teisinga ir tinkama kaina.

,,Great Lengths“ reiškia išskirtinį, kontroliuojamą gamybos procesą nuo pirmojo žingsnio iki paskutinio: nuo pat plaukų priėmimo iki pardavimo, o vidaus gamyba užtikrina visišką atsekamumą gaminant priauginamus plaukus.

,,Great Lengths“ naudoja tik aukščiausios kokybės žaliavinius plaukus- su nepažeistomis, tos pačios krypties kutikulėmis, kurios išsaugomos kruopščiai plaukus atrenkant rankiniu būdu.

Plaukai iš Europos paprastai yra prieinami tik labai nedideliais kiekiais. Be to, jie paprastai yra chemiškai apdoroti, todėl netinka aukštos kokybės priauginamiems plaukams. Plaukai iš Afrikos ar Kinijos neatitinka europietiškos plaukų tekstūros.

Dėl to paties genetinio protėvio, plaukai iš Indijos geriausiai atitinka europiečių plaukų tekstūrą. Todėl Great Lengths žaliavinius plaukus gauna tik iš Indijos.

,,Great Lengths“ siekdama užtikrinti aukštą priauginamų plaukų kokybę, daug dėmesio skiria dviem neapdorotų plaukų charakteristikoms:

Pirma, kutikulės turi būti visiškai nepažeistos, kad priauginami plaukai visiškai natūraliai paskirstytų savo blizgesį. Antra, plaukai turi atitikti „Remy“ kokybės standartus, kurie tiekiami taip, kad būtų apsaugotos kutikulės ir užkirstas kelias susivėlimui.

  1. PLAUKŲ KELIONĖ

Ilgi, tankūs, gražiai krentantys plaukai – vakarų pasaulio grožio idealas, kurį iliustruoja daugybė, puikiai žinomų  kino ir muzikos pramonės moterų.

Tie, kurie nori įgyvendinti savo svajonę – turėti storesnius arba ilgesnius plaukus, šiandien gali tai padaryti itin paprastai-  susiradus plaukų priauginimo meistrus.  Tačiau svarbu paminėti jog yra daug  metodų kaip priauginti plaukus ir deja tik nedaugelis garantuoja tikrai kokybišką pritvirtinimą, aukštą komfortą ir nematomą priauginamų plaukų jungtį. Pasimesti galima ir plaukų kokybės įvairovėje, o tik pasirinkus aukštos kokybės plaukus, galima pasiekti idealų priaugintų plaukų rezultatą.

Kviečiame kartu leistis į intriguojančią plaukų kelionę, kuri padės suprastii Great Lenghts gamybos filosofiją ir standartus.

Plaukų kelionės pradžia

Indijos moterys savanoriškai aukoja savo plaukus netoliese esančiose šventyklose, kad pagerbtų savo dievus po sunkios ligos. Taip jos dovanoja dalį savo grožio, kad ir toliau turėtų dievų malonę.

Visi surinkti, neapdoroti plaukai išplaunami švelniu šampūnu Indijoje, kad būtų išvengta cheminių medžiagų pažeidimų. Tada sušukuojami, surūšiuojami pagal spalvų atspalvius, ilgius ir supakuojami tolimesnei kelionei.

Kiekvieną mėnesį iš Indijos, daugiau nei keturios tonos žaliavinių plaukų atvyksta į Nepiją, netoli Italijos sostinės esančią Great Lenghts gamyklą. Čia plaukai praleidžia daug laiko, kurio metu jie tobulinami ir ruošiami tolesniam naudojimui.  Plaukų apdirbimo metu sujungiamos inovatyviausios technologijos ir kruoštus rankų darbas.  Plaukų apdirbimas reikalauja specialiai apmokytų darbuotojų, kurie plaukų pluoštus paverstų tobulais priauginamais plaukais, ir moterys iš viso pasaulio galėtų įgyvendinti savo ilgų plaukų svajonę.

Jokia kita genetinė plaukų struktūra nėra panaši į europiečių ir šiaurės amerikiečių, kaip indų plaukai. Pavyzdžiui, aziliečių plaukai yra žymiai storesni., todėl norint tokį plauką priartinti iki mūsų plaukų tekstūros, plauko paviršius turėtų būti apdorotas rūgštimi. Pasekmė: sunaikinamas kutikulis, prarandamas natūralus blizgesys ir elastingumas bei plauko  atsparumas.

Iš senos spalvos į naują spalvą

Prieš panardindami plaukus į osmoso vonią nuo 10 iki 20 dienų truksiančiai depigmentacijai. darbuotojai plaukų pluoštus prisiūva prie balto audinio juostos, kad užtikrintų plaukų kutikulių saugumą, ir vėlesnėse gamybos stadijose viskas vyktų ta pačia kryptimi.

Osmoso vonių sudėties paslaptis, kuri švelniai pašalina plaukų pigmentus nuo žaliavinių plaukų per 15-20 dienų, yra saugoma panašiai kaip Coca Cola formulė. Tik keli ,,Great Lengths,, darbuotojai žino tikrąjį receptą.

Šis švelnus procesas – be jokių griežtų chemikalų, išsaugo natūralius plaukų kutikulius, todėl priauginami plaukai išlaiko aukštos kokybės blizgesį ir elasatingumą.  Laikas, kai plaukai panardinami ir paliekami vonioje, iš esmės priklauso nuo norimos spalvos. Kuo šviesesnės spalvos plauko norima, tuo ilgiau atliekama depigmentacija.

Kai priauginami plaukai atitinkamą laiką  palaikomi osmoso vonioje, kvalifikuoti Nepio darbuotojai gali toliau juos apdoroti. Plaukai yra dažomi – atliekama pigmentacija, taip pat švelniai kaip ir depigmentacija. Plaukų tekstūros spragos, atsirandančios dėl spalvos pigmentų pašalinamo – depigmentacijos metu, dabar gali būti užpildytos norimos spalvos molekulėmis.

„Great Lengths“ dažymo procesas yra kruopščiai suplanuotas. Labai svarbu kiek laiko plaukai yra atitinkamos spalvos vonioje, proceso metu labai svarbi ir vonios temperatūra. Jei ji yra per maža, spalvos pigmentai nepakankamai įsiskverbia į plaukų tekstūrą, o jei ji yra per didelė  – gali sugadinti plaukus. Svarbiausia yra tikslumas ir precižiskumas. Mažiau kruopštūs dažymo procesai neleistų spalvinėms molekulėms patekti į plaukus taip giliai. Taigi spalva liktų ant plaukų paviršiaus ir prarastų blizgesį po kelių plovimų.

Išdžiovinus plaukus, rankomis sumaišomos skirtingų atspalvių gijos, kad atrodytų kaip kuo natūralesni plaukai. Jei sruogos būtų sudarytos tik iš vieno atspalvio, perėjimas tarp natūralių ir priauginamų plaukų būtų akivaizdūs. Tik tikslingai derinant įvairius atspalvius gaunamas labai natūralus rezultatas. Šiam tikslui darbuotojai maišo ir riša skirtingų atspalvių sruogas per specialų įrankį, vadinamą ,,hackle’’, kol pasiekiamas norimas atspalvis.

Jungtys

Priauginamų plaukų jungtys suteikia galimybę sujungti natūralius ir priaugintus plaukus. Great Lenghts priauginamų plaukų kapsulė yra patentuota ir susideda iš polimero, kuris gana panašus į žmogaus plaukų keratiną.

Teigiamas poveikis: priagintų plaukų kapsulė „juda“ kartu su plaukais. Kai jie tampa šlapi (plaunant galvą ar plaukiojant), kapsulė taip pat kaip ir natūralūs plaukai bei priauginti plaukai pailgėja. Jei plaukai džiūsta – kapsulė susitraukia. Tai užtikrina visiškai saugų laikymą, nepažeidžiant natūralių plaukų tekstūros pritvirtinimo vietoje.

„Great Lengths“ sukėlė pridedamų sruogų prie natūralių plaukų sistemos revoliuciją.

Kelionės pabaiga

Po to, kai kapsulė yra pritvirtinta su plaukais, priauginami plaukai yra galutinai paruošti siuntimui iš Nepio į visą pasaulį.

Taigi kirpėjai gali įgyvendinti savo klientų svajones- greičiau pritaikyti laikinas, neįprastas plaukų spalvas ar ilgius tiek minimaliems tiek maksimaliems pasikeitimams.

  1. ,,Great Lengths’’ SERTIFIKATAI

„Great Lengths “ yra vienintelė plaukų priauginimo įmonė, turinti kokybės ir profesinės sveikatos ir saugos sertifikatus. Įmonė yra sąžininga prieš klientus ir noriai dalinasi visais gamybos procesais, padedančiais suprasti prekės vertę ir išskirtinumą.

Nuo pat ,,Great Lengths“ įmonės pradžios, kokybė vaidino lemiamą vaidmenį. Todėl gamykla, įsikūrusi Nepio mieste netoli Romos, gavo sertifikavimą pagal kokybės vadybos standartą ISO 9001: 2008 ir pagal darbuotojų saugos ir sveikatos vadybos sistemą OHSAS-18001: 2007. Visos pastangos, susijusios su kokybės ir sveikatos apsaugos aspektais, buvo patvirtintos nepriklausomos institucijos. ,,Great Lengths“ yra vienintelis tiekėjas pasaulyje, kuris turi abu šiuos sertifikatus.

Nuolatinis kokybės gerinimas ir stebėjimas

Kokybės vadybos sistemos užtikrina aiškią ir sistemingą įmonės veiklą, kad patikimai būtų laikomasi pagrindinių principų. Kokybės vadybos standartas ISO 9001: 2008 apima tokias sritis, kaip klientų poreikius, atsakingus verslo valdymo klausimus ir sąžiningus ketinimus vykdant verslą su tiekėjais. Ypač svarbus šio standarto principas yra nuolatinis produktų kokybės gerinimas. Nepakanka laikytis tik nustatytų kokybės standartų – vietoj to visuomet turėtų būti įsipareigota pasiekti vis aukštesnį kokybės lygį. ,,Great Lengths“ laikotarpiu tai jau seniai buvo padaryta ir siekiama. Nuo šiol šį nuolatinį tobulinimą taip pat stebi nepriklausoma institucija.