Tendencijos

„HAIR LIKE YOU“ - Plaukai kaip ir Jūs

„Great Lengths“ kampanijos „HAIR LIKE YOU“ tikslas yra parodyti, kad priauginami plaukai yra patrauklūs kiekvienai moteriai.

Paprastai priauginami plaukai yra suvokiami kaip būdas sukurti ilgesnius ir storesnius plaukus, kurie trauktų aplinkinių dėmėsį. Tačiau ištikrųjų yra daug būdų, kaip priauginami plaukai gali pabrėžti natūralumą ir individualumą. Moterys, pageidaujančios minimalistinės ir natūralios išvaizdos, taip pat gali pasirinkti priauginamus plaukus, nes jie gali būti tikrai subtilūs.

Įvairūs plaukų stiliai – vienas bendras tikslas

„HAIR LIKE YOU“ demonstruoja skirtingus plaukų stilius ant modelių: ne tik ilgus plaukus, bet ir vidutinio bei trumpo ilgio šukuosenas. Visiems jiems būdingas yra tūris, kuris, naudojant „Great Lengths“ priauginamus plaukus, gali būti puikiai kontroliuojamas ir atrodo natūralus. Plaukų pramonėje ir visame pasaulyje žinoma, kad vienas iš pagrindinių bruožų ko moterys  labiausiai nori bet kokiame amžiuje yra didelės apimties, sveikos išvaizdos plaukai. Šeši ,,HAIR LIKE YOU“ kampanijos modeliai turi savo unikalų stilių – nuo pernelyg didelės „Flavia“ apimties iki „Alesia“ besiūlių pjūvių, tačiau jie visi panašūs forma, apimtimi, spalva ir tekstūra, šie visi bruožai yra pritaikyti pagal modelio veidą ir asmenybę

Nepriekaištingas ir galingas moteriškumas

Visa, Hair Like You kompanija yra įkvėpta individualumo- nesiekiant tendencijų ar standartų, o akcentuojant savo fizines savybes ir asmeninį skonį.

Apkalusus modelius iš kampanijos apie jų patirtį pirmą kartą nešiojant ,,Great Lengths’’ priauginamus plaukus, jos visos buvo nustebintos tuo, kad jie atrodė ir judėjo lygiai taip pat, kaip ir jų pačių plaukai, ir kad jie buvo visiškai nematomi ir labai patogūs. Tačiau čia slypi kur kas daugiau nei naujos išvaizdos pasitenkinimas: priauginami plaukai suteikia naują emocinę būseną. Modelis Anja pakomentavo: „Priauginamų plaukų dėvėjimas man suteikė neįtikėtiną pasitikėjimo jausmą. Aš jaučiausi tokia moteriška, galinga ir nepriekaištingos išvaizdos“.

Istorinė aplinka – pagarba savo paveldui

Kampanija buvo sukurta ir fotosesija vyko Romoje, ikoniniame mieste, kuriame buvo įkurta ,,Great Lengths “ įmonė ir kur vis dar yra didžiausia jos gamykla. „Dorja Pamphilji Palace“ yra išskirtinis muziejus su neįkainojama Italijos ir Europos renesanso bei baroko tapyba. Tai buvo išskirtinis atvejis, kai rūmuose buvo leistą pirmą kartą atlikti fotosesiją. Istorinė aplinką atsveria šiuolaikinė išvaizdą ir kuria atvaizdą, rodantis nevienalytiškumą tarp skirtingo amžiaus ir kilmės moterų grupių.

Kolekcijos vaizdo garso takelį taip pat įkvėpė ši unikali vieta, maišant du visiškai skirtingus žanrus: baroko ir elektroninę muziką. Takelis sukasi aplink Frescobaldi muziką, manipuliuojant ir naudojant vokalinius fragmentus visoje kompozicijoje.